A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Raczej ta przestrzeń powinna być zagospodarowana na usługi, tylko nie baraki rodem z PRLu a jakiś nowoczesny budynek. Jak pisali poprzednicy, tam ruch i hałas jest tak duży, że żaden park nie ma sensu. Park kieszonkowy brzmi jak pralnia pieniędzy, podobne "coś" powstało na Legionów.20m ścieżki z ubitego kruszywa, dwie ławki i kilka nasadzonych badyli.
@Deratyzacja - Ech, szczurze :)))
Co to za wymysły aby zwykły skwer nazywać jakimś parkiem kieszonkowym
Urzędnicy w zasadzie nie mówią „nie”, ale pieniędzy dać nie chcą. - to jest standardowa odpowiedż urzędników elbląskiego Ratusza na jakąkolwiek inicjatywę mieszkańców
. Tyle drzew i krzewów ostatnio wycięto przy szpitalu wojewódzkim, że wypada zgodnie z przepisami nasadzić nowe na tych słynnych skladajacych się tylko z trawy elblaskich skwerach i betonowej Starówce.
Cutat ze strony III LO: "III Liceum Ogólnokształcące powstało w 1991 roku. Od samego początku szkoła mieściła się w miasteczku szkolnym przy ulicy Saperów w Elblągu. " Na fotce stara siódemka.
zgłoście do Zielonego budzetu park na Agrykola obraz nędzy i rozpaczy rozjeżdżone wszystko alejki trawniki rodzice wożący dzieci do szkoły nr3 tak dporowadzili park do ruiny i nikt nie reaguje to park samochodowy tak też szkoła nr uczy ekologi dzieci szkoła zamkneła bramę i wszystkie auta stoja na trawnikach i alejkach Policj ai straż nie reaguje bo tam też chodzą ich dzieci do szkoły
III LO istnieje. Mieści się w budynku po dawnej SP 7 i Gimnazjum 9 na ulicy Browarnej 1.Zostało przeniesione z ulicy Saperów w 2018 roku
Odcięli widzów Republiki od informacji w czasie powodzi. Sąd naprostował niechętną do pracy prokuraturę.
Prokuratura nie jest od tego, by znajdować okoliczności, jak odmówić prowadzenia postępowania tylko ma prowadzić czynności celem znalezienia przestępcy i ukarania. Sąd nakazał prokuraturze prowadzenie postępowania - mówi nam mec. Andrzej Lew-Mirski, autor zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa przez tych, którzy systemowo odmawiali wpuszczenia Republiki na posiedzenia sztabów kryzysowych.
taaaak dawna7 moja buda - stał tam jeszcze szalet publiczny i schron plot pod tym terenem co na zdjęciu
Może w końcu uczniowie będą mogli na przerwach wychodzić z budynku. Teraz im nie wolno. W innych liceach nie widzą w tym problemu.