A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ktoś jeszcze pamięta o ile pis zmniejszył dochodzę elbląskiego samorządu swoim pisowskim ładem.45 mln rocznie? 3 lata to ponad 100 mln zabranych na inwestycje w Elblągu
Koalicja rządząca zastała taki stan finansów że trzeba było pożyczyć prawie 300 mld. Szpitala są najbardziej zadłużone w historii i odwołują operacje Azoty mają miliardowe straty bo pisowscy chłopy woleli nawozy od ruskich kupować.2.5 mln Polaków żyje w skrajnej biedzie. Tego w propagandowej tv nie mówią? Pieniędzy nie było od dawna
Kolejny przekręt na ziemię, zaraz um bezradny będzie haha
@Pisowski wał - Piszesz o tym Elblągu, który od 30 lat jest w stagnacji, w którym może dopiero od 2-3 lat coś się ruszyło?
Akurat oni na te swoje busiki zbytniej bazy nie potrzebują. Po drugie są w Elblągu niejako przelotnie. Po trzecie po co w niedużym mieście dwa PKS-y? Bilety przez to stanieją?
Misiu kolorowy. Taki oto serwis masz za płotem. Wegner kiedyś to się nazywało ASO Ford. Teraz jest tam również mechanik. Ta baza autobusów to nie jest spalarnia śmieci czy segregacja odpadów, żebyś się musiał na coś zgadzać. Druską się przejdź popytaj sąsiadów czy palą w swoich szklarniach i domach. Smog aż bije po oczach a Ciebie inwestycja gniecie.
@P... - Aferę SKOK rozlicz, potem damy Ci autoryzację na rozliczanie Amber Gold. Taka podpowiedź szefowie spółki AG zostali osądzeni. Pokaż mi te firmy tak skaleczone rządami KO. Grupa Azoty lezała i kwiczała za PiS. Ten kraj szedł na dno przez lat ostatnich osiem. Multimilioner zapisał się do PiS i zrobili do Premierem. Jakie to wygodne zostać socjalistą jak się kręci lody na działkach i gruntach z klerem.
@Dość fake news - Tak, to święta prawda. Nikt nie pomyśli o stratach jakie powstały w budżecie za rządów PiS, który czerpał garściami z naszych pieniedzy. A teraz wszyscy chcieliby, żeby obecny rząd czynił cuda a z pustego i Salomon nie naleje. Jak przejmiesz, jeden z drugim zadłużone mieszkanie, to musisz te długi spłacać.
@P... - Ja nie wiem ile Ci płacą za takie wpisy, może jesteś na usługach Kremla bo PiS jest na debecie i nie opłaca farm trolli. Czemu nie poświęcisz 5min na analizę faktów. Zasięg skrajnego ubóstwa w Polsce wzrósł z ok.1,7 mln osób w 2022 do 2,5 mln w 2023 r. Sytuacja dotyczy rodzin z dziećmi, seniorów i osób z niepełnosprawnością. Sukces jaki zafundował nam PiS. Brawo.
A dlaczego mają zarabiać obcy, a nie ZKM jako spółka miejska? Miasto może otrzymać pieniądze z UE na nowe autobusy elektryczne, natomiast prywatny przedsiębiorca takich pieniędzy nie otrzyma.