UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A dlaczego mają zarabiać obcy, a nie ZKM jako spółka miejska? Miasto może otrzymać pieniądze z UE na nowe autobusy elektryczne, natomiast prywatny przedsiębiorca takich pieniędzy nie otrzyma.
A dlaczego mają zarabiać obcy, a nie ZKM jako spółka miejska? Miasto może otrzymać pieniądze z UE na nowe autobusy elektryczne, natomiast prywatny przedsiębiorca takich pieniędzy nie otrzyma.