A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@P... - No patrz co za pech prześladuje Tuska! Poprzednio jak rządził też bieda i zadłużenie kraju i wtedy to pewnie też była wina krasnoludków, PiS i Bóg wie kogo jeszcze? Hrhehehe
Już niebawem powstanie nowe osiedle...
Nie uwielbiam PIS- u- to tacy sami oszuści jak ci od rudego - to są dwie szczujnie, które napuszczają na nas swoich przeciwników - podpadli mi już dawno ? Komu dziś wierzyć ??... już nie wiem - szkoda, że Lepper nie odkrył tych kart, które trzymał w ręku, ale kiedyś może się dowiemy- jedno jest pewne te bandyckie zachowania w naszej polityce to ogromna zasługa służb specjalnych, które pilnują by włos z głowy nie spadł tym u góry.
Parking dla pracowników um + zbk etc. w Milejewie mogą dojeżdżać "20"
Śmierdzi stonką...