UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Akurat oni na te swoje busiki zbytniej bazy nie potrzebują. Po drugie są w Elblągu niejako przelotnie. Po trzecie po co w niedużym mieście dwa PKS-y? Bilety przez to stanieją?


Anuluj