UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Misiu kolorowy. Taki oto serwis masz za płotem. Wegner kiedyś to się nazywało ASO Ford. Teraz jest tam również mechanik. Ta baza autobusów to nie jest spalarnia śmieci czy segregacja odpadów, żebyś się musiał na coś zgadzać. Druską się przejdź popytaj sąsiadów czy palą w swoich szklarniach i domach. Smog aż bije po oczach a Ciebie inwestycja gniecie.