UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jestem na ogół przeciwny krytyce z góry że zaszkodzi ale uwierzcie mi po trzeciej szczepionce.... po pół roku poraz pierwszy mam problemy z płucami, kaszel, duszności a teraz RTG wykazało płuca miernie rozedmowe i sam nie wiem czy szukać winy w szczepionkach bo do 60-tki miałem płuca ok. nie palę od 30 lat. A może po prostu zapalenie płuc nie dołączone, bez antybiotyków swoje zrobiło?