A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Będziesz jadł ryż razem z miską jak zapłacisz rachunek za prąd. Sami sobie ukręciliście bat na łeb.
@Szyderca - nie będzie mleka, bo krowy emitują co2
@Szyderca - Ty już zjadles? smakowało?
A kiedy pod młotek pójdą tereny w Śródmieściu dzierżawione obecnie przez Autohandle..
Chyba komuś w Ratuszu od paru lat mylą się dalekie przedmieścia z " Centrum " miasta.
To odkrywczy i nowy trend, ale mało praktyczny i nieekonomiczny.
Trollu, uspokój się!
Kto to kupi jeśli "Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego to tereny przeznaczone pod funkcje usługowe" a nie pod mieszkaniówkę. Jakie usługi można tam zlokalizować? Gratulacje dla urbanistów i architektów - powodzenia.
A pani ministra (cokolwiek to znaczy) ogłosiła szczęśliwa, że w 2025 roku wydamy rekordowe 160 MILIARDÓW na socjal przy 650 miliardach dochodu państwa. Wcześniej ta sama pani krytykowała PIS za rozdawnictwo.
Fajnie, że miasto sprzedaje działki na których powstają piękne nowe osiedla domków. Szkoda tylko, że to tandetne miasto nie jest później w stanie zapewnić jakiejkolwiek infrastruktury jak drogi, sklepy, place zabaw ect.
biorę za 1 zł + vat