20
02.10.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Będziesz jadł ryż razem z miską jak zapłacisz rachunek za prąd. Sami sobie ukręciliście bat na łeb.
Szyderca (2024.10.02)
@Szyderca - nie będzie mleka, bo krowy emitują co2
Jacyna (2024.10.02)
@Szyderca - Ty już zjadles? smakowało?
(2024.10.02)
A kiedy pod młotek pójdą tereny w Śródmieściu dzierżawione obecnie przez Autohandle.. Chyba komuś w Ratuszu od paru lat mylą się dalekie przedmieścia z " Centrum " miasta. To odkrywczy i nowy trend, ale mało praktyczny i nieekonomiczny.
(2024.10.02)

info

7  
  0
Trollu, uspokój się!
xyzet (2024.10.02)
Kto to kupi jeśli "Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego to tereny przeznaczone pod funkcje usługowe" a nie pod mieszkaniówkę. Jakie usługi można tam zlokalizować? Gratulacje dla urbanistów i architektów - powodzenia.
Rradecki (2024.10.02)

info

7  
  0
A pani ministra (cokolwiek to znaczy) ogłosiła szczęśliwa, że w 2025 roku wydamy rekordowe 160 MILIARDÓW na socjal przy 650 miliardach dochodu państwa. Wcześniej ta sama pani krytykowała PIS za rozdawnictwo.
PorwanyObłędem.de (2024.10.02)

info

4  
  0
@Szyderca - Sami tak wybraliście
Cena miłości do pis (2024.10.03)
Fajnie, że miasto sprzedaje działki na których powstają piękne nowe osiedla domków. Szkoda tylko, że to tandetne miasto nie jest później w stanie zapewnić jakiejkolwiek infrastruktury jak drogi, sklepy, place zabaw ect.
Robi270 (2024.10.03)

info

4  
  0
biorę za 1 zł + vat
pcimski bez matury (2024.10.03)

info

0  
  0