UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A kiedy pod młotek pójdą tereny w Śródmieściu dzierżawione obecnie przez Autohandle.. Chyba komuś w Ratuszu od paru lat mylą się dalekie przedmieścia z " Centrum " miasta. To odkrywczy i nowy trend, ale mało praktyczny i nieekonomiczny.