UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Fajnie, że miasto sprzedaje działki na których powstają piękne nowe osiedla domków. Szkoda tylko, że to tandetne miasto nie jest później w stanie zapewnić jakiejkolwiek infrastruktury jak drogi, sklepy, place zabaw ect.
Robi270