UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Fajnie, że miasto sprzedaje działki na których powstają piękne nowe osiedla domków. Szkoda tylko, że to tandetne miasto nie jest później w stanie zapewnić jakiejkolwiek infrastruktury jak drogi, sklepy, place zabaw ect.

Robi270

Anuluj