Wybrany wątek opinii

Ceny prądu pójdą w górę. Od stycznia możliwe 440 zł podwyżki Powrót opłaty mocowej i wzrost cen energii sprawi, że w przyszłym roku przeciętne gospodarstwo domowe w Polsce zapłaci za prąd 440 zł więcej niż obecnie - pisze "Gazeta Wyborcza". Wciąż nie wiadomo, czy rząd zdecyduje się na dalsze "mrożenie" cen energii elektrycznej. Ja się uśmiecham i z was sie śmieję
(2024.10.02)
Już podniecony po misce ryżu od morawca prowokator jątrzy
(2024.10.02)
Gazeta Wyborcza jątrzy? To Tuskowe media są. Uśmiechnij się szeroko.
(2024.10.02)
To chyba dobrze że w końcu każdy będzie płacił za siebie. Jeśli realna cena jest o 440 zł wyższa tzn że teraz ktoś płaci twój rachunek
socjalizm pis (2024.10.02)
@socjalizm pis - Oczywiście że tak. Problem tylko że Leszczyna publicznie obiecała tani prąd za Tuska przed wyborami.
(2024.10.02)
Gdyby pis zainwestował w OZE prawie 60 mld PLN z praw do emisji CO2 zamiast rozdać emerytom może nie mieli byśmy najdroższego prądu w Europie
Spadek po pis (2024.10.02)
Dość mrożenia cen, tarcz, bonów i deputatów. Dość cen regulowanych. Tak było w PRL i pis
Polski nie stać (2024.10.02)
Będziesz jadł ryż razem z miską jak zapłacisz rachunek za prąd. Sami sobie ukręciliście bat na łeb.
Szyderca (2024.10.02)
@Szyderca - nie będzie mleka, bo krowy emitują co2
Jacyna (2024.10.02)
@Szyderca - Ty już zjadles? smakowało?
(2024.10.02)
Trollu, uspokój się!
xyzet (2024.10.02)
@Szyderca - Sami tak wybraliście
Cena miłości do pis (2024.10.03)
Powrót do komentarzy