Wybrany wątek opinii
Ceny prądu pójdą w górę. Od stycznia możliwe 440 zł podwyżki
Powrót opłaty mocowej i wzrost cen energii sprawi, że w przyszłym roku przeciętne gospodarstwo domowe w Polsce zapłaci za prąd 440 zł więcej niż obecnie - pisze "Gazeta Wyborcza". Wciąż nie wiadomo, czy rząd zdecyduje się na dalsze "mrożenie" cen energii elektrycznej. Ja się uśmiecham i z was sie śmieję
Do moderacji
Odpowiedz
22
18
Już podniecony po misce ryżu od morawca prowokator jątrzy
Do moderacji
Odpowiedz
19
23
Gazeta Wyborcza jątrzy? To Tuskowe media są. Uśmiechnij się szeroko.
Do moderacji
Odpowiedz
25
15
To chyba dobrze że w końcu każdy będzie płacił za siebie. Jeśli realna cena jest o 440 zł wyższa tzn że teraz ktoś płaci twój rachunek
Do moderacji
Odpowiedz
11
19
@socjalizm pis - Oczywiście że tak. Problem tylko że Leszczyna publicznie obiecała tani prąd za Tuska przed wyborami.
Do moderacji
Odpowiedz
22
6
Gdyby pis zainwestował w OZE prawie 60 mld PLN z praw do emisji CO2 zamiast rozdać emerytom może nie mieli byśmy najdroższego prądu w Europie
Do moderacji
Odpowiedz
12
17
Dość mrożenia cen, tarcz, bonów i deputatów. Dość cen regulowanych. Tak było w PRL i pis
Do moderacji
Odpowiedz
13
18
Będziesz jadł ryż razem z miską jak zapłacisz rachunek za prąd. Sami sobie ukręciliście bat na łeb.
Do moderacji
Odpowiedz
8
5
@Szyderca - nie będzie mleka, bo krowy emitują co2
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
@Szyderca - Ty już zjadles? smakowało?
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
Trollu, uspokój się!
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Do moderacji
Odpowiedz
4
0