A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Zdobyć 5 podpisów to przejść 3 pokoje w urzędzie.
Nie no to jest parodia jakaś. Zrobiliby se na te parę procent dodatkowy budzet dla tylko Ratusza i turystów rządu, do tego nie trzeba być prezydentem Europy
Naczelny poruszył różne problemy i okiem naczelnego je ocenił. Pobudził do dyskusji i ocen. Warto kontynuować różne ważne kontrowersyjne tematy i okiem naczelnego oceniać. Budowa poru w Elblągu ( okiem naczelnego) Budowa nowego źródła ciepła ( okiem naczelnego) itd. Miasto nie ma śmiesznych pieniędzy na przedszkole czy termomodernizacje. Pieniądze może zapewnić ograniczenie kosztów utrzymania różnych dziwnych tworów. Pierwszy z brzegu- CUW( Centrum Usług Wspólnych) 88 milionów rocznie na utrzymanie ludzi, potężnej budy i ponad 80 zatrudnionych do roboty - księgowania szkół czy przedszkoli i coś tam jeszcze. Może za 20 zrobi to prywatna firma, budę sprzedać i się zrobi parę inwestycji? Tematów o których powinno się pisać i dyskutować jest pod dostatkiem. Elbląg to socjalistyczna dżungla. Na razie koszty utrzymania wzrastają a o możliwościach i konieczności ograniczenia kosztów i pozyskania dodatkowych pieniędzy ani mru mru. Socjalistyczny miejski żebraczy system. Jak nie dadzą to nic nie robimy bo za mało dali. To zarobić trzeba i zrobić to przedszkole i szkołę. Bo to wstyd nie mieć pieniędzy na tak ważne sprawy. PortElu- wyzwalaj Elbląg ze szponów socjalizmu i pisz okiem naczelnego o problemach.
@Kula - Słyszałem że na wiosnę zainstalują stół do pingponga...
@Psycholoszka - Przepraszam. Ale czy pan/i dokładnie to chciał/a napisać w swoim komentarzu (pomijając błąd w deklinacji wyrazu: "zakaz"). Przecież o tym jest ten cały artykuł, że zakazu takowego nie ma i stąd takie, a nie inne, efekty w kwestii składania wniosków. A "inne drogi", jak to pan/i okreslił/a, nie są przez nich wykorzystywane. No chyba że reprezentuje pan/i, tę krytykowaną tutaj za warcholstwo, grupę "radnych i urzędników"...
Moim marzeniem jest artykuł ( okiem naczelnego) Czy należy sprywatyzować EPEC. Powrót do starego dobrego pomysłu zablokowanego przez socjalistów z krwi i kości. Propozycja sprzedaży udziałów zachodniej firmie z gwarancją wykonania inwestycji budowy nowego źródła powinna być poważnie potraktowana. Miasto może zyskać poważne pieniądze i środki do dyspozycji na wiele inwestycji i spłatę długów. BO to marginalne sprawy choć dobrze, że się o tym pisze. Warto zacząć pisać o sprawach, które mogą wyciągnąć Elbląg z koteryjnego socjalistycznego kotła bezradności. Nie dali, dali za mało, nic nie robimy. Jak ten jeleń- chodzi po rykowisku i ryczy bo ma ciężkie życie.
Dlaczego Mieszkańcy właśnie wniosków nie składają ? Oto jest pytanie.
Radny czy urzędnik to Mieszkaniec Elbląga i składając wniosek nie wykonuje go dla siebie.. a dla Mieszkańców ze swojej społeczności. Po chodniku będą chodzić wszyscy niezależnie od partii i wyznań. Po drodze będą jeździć wszyscy. Szkoły zwykle zgarniały projekty, ale to widać, że jest ok. Bo mam być ok. Z tego korzystają Wszyscy.
Dlaczego nie wyolbrzymi się pozytywnych rzeczy a tylko problem za problemem. ???
Drogi Dziennikarzu zachęć do składania wniosku, a nie podbijaniem do złośliwości i niechęci udziału w BO.
Budżet jest dla Wszystkich Drodzy Państwo.
Składajcie wnioski w terminach na zadania, które mogą być potrzebne dla Nas.
A w głosowaniu powinni wziąć udział wszyscy a jak jest ?
@Kula - Złożył P wniosek ?
To jest jakaś farsa, w artykule powinno być zdjęcia urzędników oraz imiona i nazwiska, którzy dopuszczają się takiego działania.
To na drugi raz może ludzie zastanowią się na kogo głosują... przecież radni są wybierani w wyborach - sami się tam nie zgłaszają!