Wybrany wątek opinii

Może by tak radni zaczęli popisywać się merytorycznymi interpelacjami na rzecz poprawy jakości życia w mieście, ale tu trzeba wykazać się wiedzą i umiejętnościami logicznego myślenia i pisania, a nie wciskania guzika !
(2024.09.25)
To na drugi raz może ludzie zastanowią się na kogo głosują... przecież radni są wybierani w wyborach - sami się tam nie zgłaszają!
ObywatelELB (2024.09.26)
Powrót do komentarzy