UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To na drugi raz może ludzie zastanowią się na kogo głosują... przecież radni są wybierani w wyborach - sami się tam nie zgłaszają!
ObywatelELB
To na drugi raz może ludzie zastanowią się na kogo głosują... przecież radni są wybierani w wyborach - sami się tam nie zgłaszają!
ObywatelELB