Wybrany wątek opinii

Dla radnych i urzędników powinno nie być zakaz składania wniosków do budżetu obywatelskiego. Oni mają inne drogi do realizacji swoich pomysłów.
Psycholoszka (2024.09.25)
@Psycholoszka - Przepraszam. Ale czy pan/i dokładnie to chciał/a napisać w swoim komentarzu (pomijając błąd w deklinacji wyrazu: "zakaz"). Przecież o tym jest ten cały artykuł, że zakazu takowego nie ma i stąd takie, a nie inne, efekty w kwestii składania wniosków. A "inne drogi", jak to pan/i okreslił/a, nie są przez nich wykorzystywane. No chyba że reprezentuje pan/i, tę krytykowaną tutaj za warcholstwo, grupę "radnych i urzędników"...
(2024.09.26)
Powrót do komentarzy