UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@zły - No i co z tego że władza w Elblągu bedzie naciskać i współpracować z Wodami Polskiemi prosić i błagać na kolanach... żeby zrobili to co ty chcesz. UM nie ma żadnego przełożenia na Wody Polskie na to co robią i kiedy, to oni są tak jakby właścicielem i inwestorem na tej rzece nie miasto. Jak nie wierzysz to poczytaj jak ślamazarzy się budową zbiornika retencyjnego na Kumieli i dla czego oraz kto jest inwestorem kto za to płaci.
Głos z oddali