28
17.09.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Kółko wzajemnej adoracji agitujace za POwcami, nic gorszego jeszcze Polski nie spotkało.
Paralizator (2024.09.18)
A z jakiego powodu miałaby być ta autocenzura? Może zwyczajnie ludzie wolą zadać pytanie podczas podpisywania książek, może wtedy czują się mniej skrępowania? Nie każdy jest na tyle śmiały, żeby zadawać pytania do mikrofonu przy większej publice.
(2024.09.18)
Los ludzi jest jak zawsze zależny od posiadanych zasobów materialnych i tz, ,pochodzenia, ,.... lub przynależności do grup, ,trzymających władze, ,... i to czy pisowskich talenciaków czy obecnych grupek robiących Nam wodę z mózgu. A to iż ziemia jest płaska, że istnieje niebo, że możesz własną pracą zrobić karierę, a to że, ,był wybuch smoleński, ,a to że Nasi, ,przyjaciele, ,nigdy nie wbijali i nie będą Nam wbijać wideł w plecy i walki za wschodnią granica nie są żadnym interem wuja sama...
akuku (2024.09.18)

info

0  
  2
Niewolnictwo to wprowadzają u nas pseudo pracodawcy i nikt z tym nic nie robi....
bolt (2024.09.18)

info

1  
  2
Dyskusja ta potwierdza teorię ewolucji. Pochodzimy od małp człekokształtnych, którym znudziło się siedzenie na drzewach z których zeszły i zaczęły kombinować jak tu żyć w tym pięknym świecie, konsumować dinozaury / olbrzymie sklepy z mięsem / itd... Od wtedy już pojawiały się różne " Cezary, Adolfy, Leniny, Staliny i Jarosławy " które chciały tylko rządzić resztą... dla swoich obłędnych idei... dlatego większość to był lud pracujący na ich rzecz. U nas w Polsce, od wieków katolickiej, co potwierdza dyskusja, było "państwo" i "chłopstwo", które " żywiło" i " broniło", rządzących nierobów którzy co i rusz tracili suwerenność Polski i " atrakcji" jakie nam gotowali : klęski bitew, wojen, zabory, okupacje, zsyłki itp "rozrywki". Dzisiaj PISKACZACZKI szykowały nam backing to the roots... powrót do przeszłości... ale wreszcie mądre " chłopstwo" powiedziało im " fuck you". Gdyby natomiast wierzyć teorii powstania, to po wygnaniu Ewy z Raju za kradzież " adnawo kiłograma jabłok pierwowo sorta ", byśmy nie przeszli ewolucji i od razu stali się tym strasznym gatunkiem jakim jest człowiek istota Boska... @SŁ
(2024.09.18)
Ot, lewacki bełkot. Ale mam nadzieję że ulżyło; )
(2024.09.18)
@Paralizator - Nudne są już te twoje wypisywane brednie
(2024.09.18)
@starsza pani - Proszę podać tę fachową literaturę skąd pani bierze te rewelacje 🤣🤣i jeszcze prawo pierwszej nocy, . tak się składa że chyba za dużo się pani na oglądała filmów w stylu Bravehart ( gdzie. o.tzw. prawie.1 nocy. jest mówione), Plus cała propaganda 3 Rzęsy i ZSRS po 1939 i IV Rozbiorze mówiła dokładnie tak samo. Jak. mi. pani nie wierzy starczy poczytać ulotki jakie były rzucane przez Armię Czerwoną na polskie pozycje, pani post prawie że przepisany. z takowej ulotki. To są też teksty źródłowe i stanowią wartość historyczną a nie jakaś literatura fachowa Szkoda. mi. slow. na takie coś... Komuchy
Historyk (2024.09.19)