UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A z jakiego powodu miałaby być ta autocenzura? Może zwyczajnie ludzie wolą zadać pytanie podczas podpisywania książek, może wtedy czują się mniej skrępowania? Nie każdy jest na tyle śmiały, żeby zadawać pytania do mikrofonu przy większej publice.