UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Los ludzi jest jak zawsze zależny od posiadanych zasobów materialnych i tz, ,pochodzenia, ,.... lub przynależności do grup, ,trzymających władze, ,... i to czy pisowskich talenciaków czy obecnych grupek robiących Nam wodę z mózgu. A to iż ziemia jest płaska, że istnieje niebo, że możesz własną pracą zrobić karierę, a to że, ,był wybuch smoleński, ,a to że Nasi, ,przyjaciele, ,nigdy nie wbijali i nie będą Nam wbijać wideł w plecy i walki za wschodnią granica nie są żadnym interem wuja sama...
akuku