UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A z jakiego powodu miałaby być ta autocenzura? Może zwyczajnie ludzie wolą zadać pytanie podczas podpisywania książek, może wtedy czują się mniej skrępowania? Nie każdy jest na tyle śmiały, żeby zadawać pytania do mikrofonu przy większej publice.


Anuluj