90
15.09.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
myślę, że Poseł Pan Edmud Krasulski po zbiórce na popagandę pisowską przekaże zebrane miliony za wsparciem Jarosława Kaczyńskiego pieniądze dla powodzian a nie dla nowych milionerów pis tak licznie wspieranych przez miliony wyznawców pis, w końcu pis powinien oddać miliony Polakom a nie tylko swoim wyznawcom !
(2024.09.15)

info

17  
  12
A tymczasem "Budowa zbiornika przy Bażantarni się komplikuje". https://www.portel.pl/wiadomosci/budowa-zbiornika-przy-bazantarni-sie-komplikuje/141042
(2024.09.15)
Wiesxz co to zbiorniki retencyjne? To coś takmiego jak mieli przy Marymonckiej budować, ale niestety wstrzymali.
(2024.09.15)
@Jrt - Niedawno była powódź w Niemczech. Polacy nie pomagali. Nie wymagamy od kogoś tego, czego sami nie robimy.
Anna L. (2024.09.15)
@Pani - I niech są dziurawe, bo jak zrobią niowe to zaraz progi chcecie!
(2024.09.15)
Rozdawaj swoje pieniądze. Zrób zbiorkę i pomóż lub daj swoje. PO dostało kilka milionów od deweloperów. Zaapeluj do Donalda niech da te pieniądze dla powodzian. A poważnie, jak zorganizują publiczną zbiorkę to chętnie wpłacę.
bra (2024.09.15)
Nieprawda, bo sam Tusk pisał, że do niego odezwał się premier Ukrainy z deklaracją pomocy!
J124 (2024.09.15)
@Harleyem po bażantarni - Znów polityka, zresztą politycy też wykorzystują tą sytuację. PO gada na PIS, a PIS na PO. Co za chory kraj. Zamiast w takich momentach kryzysowych się łączyć ponad wszystko i razem współpracować to nie. To samo za COVIDA. Co by PIS nie zrobił to PO wyśmiewało, żadnej pomocy, żadnej współpracy w sytuacji totalnie kryzysowej w kraju! To jest chore. To samo inne partie. Jak startują do wyborów to jeżdżą po calym kraju skomleć o głosy. A jak jest kryzys to jakby nic się nie działo. Powinni jechać do tych miejscowości i pomagać układać worki z piaskiem, namawiać do ewakuacji itd. Myślę że taka postawa zrobiliby swoim partiom lepszy PR niż jakieś protesty (PiS), spotkania kandydata prezydenta (konfederacja) czy udzielanie się i marzenie w tv i internecie (lewica i inni). Tyle warci są ludzie dla polityków. Po tej sytuacji bojkotuje już każde wybory, ludzie się nie liczą dla nich tylko stołki i kasiora
(2024.09.15)
Nie nie musi brać kredytu- z pomocą to jest tak - jak Ty pomagasz, to łaski nie robisz I dawaj więcej coś na wzór Ukrów", ale jak Ty potrzebujesz pomocy, to tak samo jak w 39 roku- sojusznicy nieprzysłali ani jednego karabinu- uczmy się się od Orbana to jedyny polityk I mąż stanu, który dba najpierw o swoj kraj I jego obywateli a dopiero później cała reszta- u nas w sprawie zagrożenia powodziowego nic od lat się nię robi, choć wszystkim wiadomo że Ono istnieje I to ryzyko jest ogromne. , o ile Mierzeja I Wysoczyzna stanowią naturalną zaporę, o tyle trzęsący się jak galareta wał który ma zatrzymać ogromne masy wody Zalewu Wiślanego, jest tykającą bombą. Przy dzisiejszych anomaliach pogodowych I zmianach klimatycznych -mocniejsze podmuchy wiatru I jednoczesny napór wody przerwie już w chwili obecnej niestabilny wał przeciwpowodziowy - pod wodę pójdzie wiele miast I wsi - Elbląg, Malbork, Nowy Dwór słowem całe Żuławy I nie jest to problem jednej rzeczki ktora zalała Głuchołazy, czy zalanie jakiejś wioski pod Płockiem tu zagrożony jest cały region Żuław I wszyscy cicho siedzą. Kiedy będzie pobudka? - oby jej nie było- ale litości, politycy -pomagajmy najpierw sobie - pòki nie będzie za późno.
Tyka naprawdę (2024.09.15)
@Konradoss - Widzę, że nie masz pojęcia ile kosztuje samochód osobowy, cieniasie z północy.
(2024.09.15)