A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
myślę, że Poseł Pan Edmud Krasulski po zbiórce na popagandę pisowską przekaże zebrane miliony za wsparciem Jarosława Kaczyńskiego pieniądze dla powodzian a nie dla nowych milionerów pis tak licznie wspieranych przez miliony wyznawców pis, w końcu pis powinien oddać miliony Polakom a nie tylko swoim wyznawcom !
A tymczasem "Budowa zbiornika przy Bażantarni się komplikuje".
https://www.portel.pl/wiadomosci/budowa-zbiornika-przy-bazantarni-sie-komplikuje/141042
Wiesxz co to zbiorniki retencyjne? To coś takmiego jak mieli przy Marymonckiej budować, ale niestety wstrzymali.
@Jrt - Niedawno była powódź w Niemczech. Polacy nie pomagali. Nie wymagamy od kogoś tego, czego sami nie robimy.
@Pani - I niech są dziurawe, bo jak zrobią niowe to zaraz progi chcecie!
Rozdawaj swoje pieniądze. Zrób zbiorkę i pomóż lub daj swoje. PO dostało kilka milionów od deweloperów. Zaapeluj do Donalda niech da te pieniądze dla powodzian.
A poważnie, jak zorganizują publiczną zbiorkę to chętnie wpłacę.
Nieprawda, bo sam Tusk pisał, że do niego odezwał się premier Ukrainy z deklaracją pomocy!
@Harleyem po bażantarni - Znów polityka, zresztą politycy też wykorzystują tą sytuację. PO gada na PIS, a PIS na PO. Co za chory kraj. Zamiast w takich momentach kryzysowych się łączyć ponad wszystko i razem współpracować to nie. To samo za COVIDA. Co by PIS nie zrobił to PO wyśmiewało, żadnej pomocy, żadnej współpracy w sytuacji totalnie kryzysowej w kraju! To jest chore. To samo inne partie. Jak startują do wyborów to jeżdżą po calym kraju skomleć o głosy. A jak jest kryzys to jakby nic się nie działo. Powinni jechać do tych miejscowości i pomagać układać worki z piaskiem, namawiać do ewakuacji itd. Myślę że taka postawa zrobiliby swoim partiom lepszy PR niż jakieś protesty (PiS), spotkania kandydata prezydenta (konfederacja) czy udzielanie się i marzenie w tv i internecie (lewica i inni). Tyle warci są ludzie dla polityków. Po tej sytuacji bojkotuje już każde wybory, ludzie się nie liczą dla nich tylko stołki i kasiora
Nie nie musi brać kredytu- z pomocą to jest tak - jak Ty pomagasz, to łaski nie robisz I dawaj więcej coś na wzór Ukrów", ale jak Ty potrzebujesz pomocy, to tak samo jak w 39 roku- sojusznicy nieprzysłali ani jednego karabinu- uczmy się się od Orbana to jedyny polityk I mąż stanu, który dba najpierw o swoj kraj I jego obywateli a dopiero później cała reszta- u nas w sprawie zagrożenia powodziowego nic od lat się nię robi, choć wszystkim wiadomo że Ono istnieje I to ryzyko jest ogromne. , o ile Mierzeja I Wysoczyzna stanowią naturalną zaporę, o tyle trzęsący się jak galareta wał który ma zatrzymać ogromne masy wody Zalewu Wiślanego, jest tykającą bombą. Przy dzisiejszych anomaliach pogodowych I zmianach klimatycznych -mocniejsze podmuchy wiatru I jednoczesny napór wody przerwie już w chwili obecnej niestabilny wał przeciwpowodziowy - pod wodę pójdzie wiele miast I wsi - Elbląg, Malbork, Nowy Dwór słowem całe Żuławy I nie jest to problem jednej rzeczki ktora zalała Głuchołazy, czy zalanie jakiejś wioski pod Płockiem tu zagrożony jest cały region Żuław I wszyscy cicho siedzą. Kiedy będzie pobudka? - oby jej nie było- ale litości, politycy -pomagajmy najpierw sobie - pòki nie będzie za późno.
@Konradoss - Widzę, że nie masz pojęcia ile kosztuje samochód osobowy, cieniasie z północy.