Wybrany wątek opinii

A gdzie są Niemcy, przyjaciele nowego rządu. Nie wyslą pomocy? Cicho siedzą jak zwykle, kiedy Polska w potrzebie.
Jrt (2024.09.15)
@Jrt - Pewnie przysłali hełmy do wylewania wody.
(2024.09.15)
@Jrt - Niedawno była powódź w Niemczech. Polacy nie pomagali. Nie wymagamy od kogoś tego, czego sami nie robimy.
Anna L. (2024.09.15)
@Anna L. - Pani jest słabo zorientowana. Polacy zawsze pomagają, jak ktoś się zwróci o pomoc. Widocznie tym razem Niemcy nie chcieli pomocy. Ale np. w sierpniu 2021 r. polscy strażacy pomagali przy powodzi w Niemczech. A teraz polski rząd może nie prosi o pomoc nikogo?
(2024.09.15)
@Jrt - Niemcy to 5 tyś. hełmów zawracają wodę w Odrze aby nas zalewać.
Ryszard123 (2024.09.16)
@Jrt - Jednak Polak to wredny typ człowieka Brawo Prezydencie Elbląga. Trzeba pomagać a pomoc to szlachetny dar dla drugiego człowieka. #trzeba się wspierać nawzajem bo PL jest jednością brawo KO❤️ Gdzie jest PIS sieje propagandę o spisku i ma w du.. e powodzian liczy się tylko dla nich wpłata na ich konto bo biedni a na kontach miliony. Gdzie Prezydent RP A. Duda tańcuje sobie na dożynkach z tym krzywym głupim uśmieszkiem powodzian ma w d, . W TV Republika pieprzą takie bzdury że to szok kto tego słucha? kto to ogląda? Przecież już gorszego szmatławca to nie ma na wymioty bierze że tego jeszcze nie zamknęli. Polska została okradziona że wszystkiego przez 8lat rządu PiS napchali sobie do kieszeni wszystko co mogli zdewastowali kraj cały we wszystkich strefach praworządności komuna została obalona po raz 2 2023r 15 października a społeczeństwo zaślepione PiS dalej wierzy kurduplowi szok A gdzie są hmmm..... no tak PiS nie ma ma kogo liczyć żadne państwo niechce mieć z nimi do czynienia. ale gdzie są politycy PiS liczą kasę pewnie z wpłat a koszmar jaki przeżywają ludzie z terenów zalanych mają po prostu gdzieś to jest prawdziwe hamstwo
Mer#24 (2024.09.16)
To nie jest polski rząd
Uniq (2024.09.16)
@Uniq - Ten co był?
(2024.09.16)
Powrót do komentarzy