UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
@Harleyem po bażantarni - Znów polityka, zresztą politycy też wykorzystują tą sytuację. PO gada na PIS, a PIS na PO. Co za chory kraj. Zamiast w takich momentach kryzysowych się łączyć ponad wszystko i razem współpracować to nie. To samo za COVIDA. Co by PIS nie zrobił to PO wyśmiewało, żadnej pomocy, żadnej współpracy w sytuacji totalnie kryzysowej w kraju! To jest chore. To samo inne partie. Jak startują do wyborów to jeżdżą po calym kraju skomleć o głosy. A jak jest kryzys to jakby nic się nie działo. Powinni jechać do tych miejscowości i pomagać układać worki z piaskiem, namawiać do ewakuacji itd. Myślę że taka postawa zrobiliby swoim partiom lepszy PR niż jakieś protesty (PiS), spotkania kandydata prezydenta (konfederacja) czy udzielanie się i marzenie w tv i internecie (lewica i inni). Tyle warci są ludzie dla polityków. Po tej sytuacji bojkotuje już każde wybory, ludzie się nie liczą dla nich tylko stołki i kasiora