UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak zwykle wszystko trzeba im wskazac palcem, ze tam chodniki od zimy nie pozamiatane, gdzie indziej dziury w drodze (na marginesie moze ktos by sie zajal zapadnieta kostka na zatoczce autobusowej, na przystanku przy ulicy Gwiezdnej, po stronie sadu bo autobusy regularnie wpadaja w ta dziure i idzie zeby stracic i tak juz ponad rok ta wyrwa jest i coraz bardziej sie zapada ale jak zwykle osoby odpowiedzialne za dbanie o takie miejsca o niczym pewnie nie wiedza), a to nie wiedza za sa aplikacje ktore moga pomoc nie tylko turystom. Im wszystko trzeba pod nos podac i dopiero wtedy widza temat. Pytam sie wiec po co sa zatrudione te wszystkie dyrektory i masa pracownikow jak nie maja zadnej swojej inicjatywy, nikt nie podlagada innych miast jak tam wiele rzeczy funkcjonuje a u nas nieistnieje.

Elf

Anuluj