UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak zwykle wszystko trzeba im wskazac palcem, ze tam chodniki od zimy nie pozamiatane, gdzie indziej dziury w drodze (na marginesie moze ktos by sie zajal zapadnieta kostka na zatoczce autobusowej, na przystanku przy ulicy Gwiezdnej, po stronie sadu bo autobusy regularnie wpadaja w ta dziure i idzie zeby stracic i tak juz ponad rok ta wyrwa jest i coraz bardziej sie zapada ale jak zwykle osoby odpowiedzialne za dbanie o takie miejsca o niczym pewnie nie wiedza), a to nie wiedza za sa aplikacje ktore moga pomoc nie tylko turystom. Im wszystko trzeba pod nos podac i dopiero wtedy widza temat. Pytam sie wiec po co sa zatrudione te wszystkie dyrektory i masa pracownikow jak nie maja zadnej swojej inicjatywy, nikt nie podlagada innych miast jak tam wiele rzeczy funkcjonuje a u nas nieistnieje.

Elf