25
30.07.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Za większość tych schorzeń odpowiadacie Wy wybrańcy narodu.
Uls (2024.07.30)

info

5  
  0
Zamiast wypłacić 15 i 16 emeryturę będziecie otwierać nowe oddziały szpitalne? Ten rząd nie szanuje uczuć religijnych
Skandal (2024.07.30)

info

6  
  14
Najlepsza specjalizacja psychiatria.. niewyczerpane źródło pieniędzy buhahahha
Sanitariusz z Kocborowa (2024.07.30)

info

9  
  0
"Ponad pół roku oczekiwania na OPIS badań obrazowych. NIK przeprowadziła kontrolę" Średni czas na oczekiwanie do specjalisty wydłużył się 2 krotnie. Śmiertelność za pisu też znacznie wzrosła. Dużo wody upłynie w zatrute przez pis Odrze nim się poprawi sytuacja po przejściu pisowskiej szarańczy
Tak to widzę (2024.07.30)

info

6  
  7
Choroby psychiczne coraz lepiej się diagnozuje, a leki też są coraz lepsze. Oby inwestycja się udała, a osoby potrzebujące pomocy z niej skorzystały!
aborygen_stont (2024.07.30)
W Elblągu duży popyt to i musi być podaż
(2024.07.30)

info

4  
  0
Piotrek północ - południe lubi to xD
zalibul (2024.07.30)

info

1  
  1
@aborygen_stont - Poraża skala tych chorób a nie czy sie je lepiej diagnozuje. Brakuje lekarzy, specjalistów, psychiatrów. Leki nie rozwiązują niczego bez jakiejkolwiek terapii.
(2024.07.30)
Jak ta sala chorych ze zdjęcia ma sprzyjać osobom z problemami psychicznymi w powrocie do zdrowia :D Przecież to wygląda jak jakiś zakład karny.
Gtrddx (2024.07.30)
Co ten rząd Tuska robi ??? Nie po to pis zamykał oddziały żeby teraz PO otwierało nowe. To działanie na szkodę kosciola
Jak tak można? (2024.07.30)

info

4  
  4