Wybrany wątek opinii

Choroby psychiczne coraz lepiej się diagnozuje, a leki też są coraz lepsze. Oby inwestycja się udała, a osoby potrzebujące pomocy z niej skorzystały!
aborygen_stont (2024.07.30)
@aborygen_stont - Poraża skala tych chorób a nie czy sie je lepiej diagnozuje. Brakuje lekarzy, specjalistów, psychiatrów. Leki nie rozwiązują niczego bez jakiejkolwiek terapii.
(2024.07.30)
Powrót do komentarzy