A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A kto tam będzie leczył? Cel słuszny tylko personelu brak. Jak wszędzie w tej dziedzinie.
Elbląg powinien zostać pierwszym miastem na świecie, gdzie opieka psychiatryczna objęci zostaliby wszyscy mieszkańcy oraz przyjezdni, lekarze psychiatrzy byliby rozmieszeni w przestrzeniach całego miasta w setkach budek psychiatrycznych, gdzie pelniliby dyżury 24 /24 7 dni w tygodniu
@Poniżanie katolików - Kościoły puste. Brak księży.
Te łóżka pamiętają 1945 rok.
Według GUS Polacy są coraz zdrowsi i znacznie dłużej żyją