25
30.07.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A kto tam będzie leczył? Cel słuszny tylko personelu brak. Jak wszędzie w tej dziedzinie.
(2024.07.30)

info

3  
  0
Elbląg powinien zostać pierwszym miastem na świecie, gdzie opieka psychiatryczna objęci zostaliby wszyscy mieszkańcy oraz przyjezdni, lekarze psychiatrzy byliby rozmieszeni w przestrzeniach całego miasta w setkach budek psychiatrycznych, gdzie pelniliby dyżury 24 /24 7 dni w tygodniu
taka koncepcja (2024.07.30)

info

6  
  0
@Poniżanie katolików - Kościoły puste. Brak księży.
B (2024.07.31)
Te łóżka pamiętają 1945 rok.
Godz (2024.08.01)

info

0  
  0
Według GUS Polacy są coraz zdrowsi i znacznie dłużej żyją
Godz (2024.08.01)

info

0  
  0