UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@aborygen_stont - Poraża skala tych chorób a nie czy sie je lepiej diagnozuje. Brakuje lekarzy, specjalistów, psychiatrów. Leki nie rozwiązują niczego bez jakiejkolwiek terapii.
@aborygen_stont - Poraża skala tych chorób a nie czy sie je lepiej diagnozuje. Brakuje lekarzy, specjalistów, psychiatrów. Leki nie rozwiązują niczego bez jakiejkolwiek terapii.