UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@aborygen_stont - Poraża skala tych chorób a nie czy sie je lepiej diagnozuje. Brakuje lekarzy, specjalistów, psychiatrów. Leki nie rozwiązują niczego bez jakiejkolwiek terapii.


Anuluj