UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

nie widzialem ze jest ten temat w kit czy hit... :( ale co do przemalowania calych pojazdow NIE! co do unifikacju czesci PRZEDNIEJ TAK TAK TAK! no a kolory to moze nie ten PRLowski bez a ostry zolty jak z herbu miasta. zreszta herb i logo ZKM powinno byc obowiazkowe na kazdym autobusie, obecnie jest kaszanka i tyle. powtorze z tamtego tematu: przyjezdny kupuje na dworcu bilet ZKM widzi jego logo, no ale podjezdza jakis "autobus", z namalowana markerem 7 na przodzie, nie wie czy wsiasc bo busik to jezdzacy wehikul czasu, a jak juz nasz przyjezdny przelamie strach przed zlomem to zauwaza ze nie ma zadnych oznaczen ZKM na nim, wiec chyba poczeka... likwidacja reklam NIE, unifikacja pojazdow przewoznikow wg jakiegos kryterium estetycznego TAK! zreszta sam klikometr mowi za siebie, myslalem ze mniej bedzie osob na hit. i na koniec jak najmniej polityki w zyciu, kazdemu zycze, Wam Mlodzi dzialacze tez... zycze zapalu do dzialania, najlepiej bez sztandaru jakiegos ugrupowania, bo to czesto niszczy wszystko.

pR0SiAczek