UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

obserwator ~ jeśli odzwierciedleniem są elAktywni-w-sieci, to wg innego sondażu - ponad 2/3 elblążan prezydentemRP widzi tegoCoZarąbałKsiężyc @_@

rwel

Anuluj