UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
obserwator ~ jeśli odzwierciedleniem są elAktywni-w-sieci, to wg innego sondażu - ponad 2/3 elblążan prezydentemRP widzi tegoCoZarąbałKsiężyc @_@
rwel
obserwator ~ jeśli odzwierciedleniem są elAktywni-w-sieci, to wg innego sondażu - ponad 2/3 elblążan prezydentemRP widzi tegoCoZarąbałKsiężyc @_@
rwel