UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A moim zdaniem, to młodzierzówka PiS stara się zaistnieć w naszym mieście. Pomysł ten jednak uważam za chybiony. Przewoźnik dzięki tym reklamom ma niższe ceny biletów. Mam też wrażenie że PiS trochę gubi się w czasie, minęły już czasy kiedy kolor czegokolwiek był ustalany na forum partii. Nasze barwy, wasze barwy, to znowu trąca faszyzmem w najlepszym wydaniu. Może panowie powinniście zająć się czymś pożytecznym, zorganizujcie sprzątanie miasta, Bażantarnii, osiedli. Zajmijcie się pracą charytatywną, czy pomocą potrzebującym, bo po waszych pomysłach można odnieść wrażenie że siedzicie na tyłkach i tylko myślicie co by tu jeszcze udoskonalić, kogo obsmarować, byle nie trzeba było wstawać od stołu.
Shadow