UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przewoźnik ma ceny biletów ustalone uchwałą Rady Miejskiej więc jego aktywność w zbieraniu pieniędzy za reklamę nijak ma się do cen wnoszonych przez pasażerów. Reklamy "może mieć ale nie musi": to dodatkowe źródło dochodów. A cała petycyjna akcja PiS jest śmieszna.

Jose Padilla