A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ta akurat dogadza gustom do Max 30tki. A skoro to święto muzyki to muzyka niejedno ma imię, i ma wielu starszych słuchaczy.
Kilka lat temu wyprowadziłam się z Elbląga i zawsze z sentymentem podglądam co tutaj słychać. Elbląg jest wspaniały i oby więcej takich działań, brawa dla organizatorów za "chce mi się". Doceniajcie to piękne miasto!
co to ma być za szczekanie w komentarzach w ogile? zrzygać się można od tego niezadowolnictwa - jest awangarda, jazz, pop, alternatywa, machina rozlana na całe miasto a wy nadal dosłownie nic nie umiecie docenić. Mam nadzieję, że to, co się dzieje w komentarzach na portelu to powtarzalne przygłupy i jest tego maksymalnie 10 osób piszących z różnych kont. nie pozdrawiam
A to ciekawe :D bo program układała młodzież zdecydowanie 40+ :D :D
Dzięki za Spiętego, kocham Was
Panu Wojtkowi szczególnie podziękowania za zaproszenie WARIATA. To obecnie najmocniejszy artystycznie prospekt.
Super ludzie mieszkają w naszym mieście i chwała im za to :) chcemy więcej takich imprez.
@Dziad - Dokładnie popieram komentarz.