28
08.05.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ta akurat dogadza gustom do Max 30tki. A skoro to święto muzyki to muzyka niejedno ma imię, i ma wielu starszych słuchaczy.
(2024.05.08)
Kilka lat temu wyprowadziłam się z Elbląga i zawsze z sentymentem podglądam co tutaj słychać. Elbląg jest wspaniały i oby więcej takich działań, brawa dla organizatorów za "chce mi się". Doceniajcie to piękne miasto!
ElblążankaWwarszawie (2024.05.08)

info

6  
  1
co to ma być za szczekanie w komentarzach w ogile? zrzygać się można od tego niezadowolnictwa - jest awangarda, jazz, pop, alternatywa, machina rozlana na całe miasto a wy nadal dosłownie nic nie umiecie docenić. Mam nadzieję, że to, co się dzieje w komentarzach na portelu to powtarzalne przygłupy i jest tego maksymalnie 10 osób piszących z różnych kont. nie pozdrawiam
rocznik 1989 (2024.05.08)

info

6  
  3
A to ciekawe :D bo program układała młodzież zdecydowanie 40+ :D :D
(2024.05.08)
Dzięki za Spiętego, kocham Was
AniAni (2024.05.08)

info

6  
  3
Panu Wojtkowi szczególnie podziękowania za zaproszenie WARIATA. To obecnie najmocniejszy artystycznie prospekt.
(2024.05.09)

info

1  
  2
Super ludzie mieszkają w naszym mieście i chwała im za to :) chcemy więcej takich imprez.
(2024.06.27)

info

0  
  0
@Dziad - Dokładnie popieram komentarz.
(2024.06.27)