UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
co to ma być za szczekanie w komentarzach w ogile? zrzygać się można od tego niezadowolnictwa - jest awangarda, jazz, pop, alternatywa, machina rozlana na całe miasto a wy nadal dosłownie nic nie umiecie docenić. Mam nadzieję, że to, co się dzieje w komentarzach na portelu to powtarzalne przygłupy i jest tego maksymalnie 10 osób piszących z różnych kont. nie pozdrawiam
rocznik 1989