UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kilka lat temu wyprowadziłam się z Elbląga i zawsze z sentymentem podglądam co tutaj słychać. Elbląg jest wspaniały i oby więcej takich działań, brawa dla organizatorów za "chce mi się". Doceniajcie to piękne miasto!

ElblążankaWwarszawie