UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kilka lat temu wyprowadziłam się z Elbląga i zawsze z sentymentem podglądam co tutaj słychać. Elbląg jest wspaniały i oby więcej takich działań, brawa dla organizatorów za "chce mi się". Doceniajcie to piękne miasto!
ElblążankaWwarszawie