Wybrany wątek opinii
Tylko nieliczni wiedzą o tym, ile ciężkiej roboty wkładają Ci fajni ludzie oraz pozostałe osoby stowarzyszenia Co Jest? Ruszmy zatem nasze części ciała i bez marudzenia wyjdźmy spotkać się w mieście ze znajomymi, przyjaciółmi. Po ludzku uśmiechnąć się do siebie, naładować endorfinami. To nic nie kosztuje. Za uśmiechy, radochę i kulturę w tym przypadku zapłacimy jedynie dobrym nastrojem. Wspomóżmy też stowarzyszenie, bo to Oni "ruszają" kulturą w naszym mieście, tak naprawdę niewiele oczekując w zamian.
Do moderacji
Odpowiedz
21
5
@Dziad - Dokładnie popieram komentarz.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0