UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego nowe tramwaje nie mogą być niskopodłogowe? W ramach inwestycji ma być zakupionych 10 nowych wagonów tramwajowych. Nowe pojazdy mają być nisko wejściowe - oznacza to, że tylko w części wagonów będzie niska podłoga. (czyli takie, w których część przestrzeni pasażerskiej posiada niską podłogę, z reguły w środkowej części pojazdu). Gwarantuję, że nikt z decydentów nie jechał tym tramwajem w godzinach szczytu. Środkowa część pojazdu pomieści 8 do 10 osób na stojąco miejsca siedzące znajdują się wyżej o 2 wysokie stopnie. Gruby Wróbel nie wtoczyłby się aby usiąść. Nie zrobi tego osoba niepełnosprawna, czy starsza. Za te zakupy i marnowanie naszych pieniędzy Wróbel i spółka powinna siedzieć. Nie można dalej brnąć w te szaleństwo.

OMAM

Anuluj