A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
PIS-aki ale widać, ze cierpicie elbląską porażkę, oj cierpicie jak diabli. To dobrze:)
Ponieważ takich nie ma jeszcze na złomowiskach Świata...
Polakowi nie dogodzi, kupią więcej tańszych to więcej będzie jeździło po mieście, kupią droższe będzie ich mniej, to będą utyskiwać dlaczego jest tak mało tramwajów jeździ po mieście i tak i tak będzie źle, typowa mentalność Polaków. Pytam się czy każdego elblążanina stać na picie drogich alkoholi?
@mtsz - Ile kilku wagonowe jeździ w Olsztynie?????
@elblążanin48 - Wszystkie tramwaje w Olsztynie są co najmniej 3-członowe :)
@elblążanin48 - Na wszystkich pięciu liniach jeżdżą wagony 3 lub 5-czlonowe. Solarisy lub tureckie panoramy. Jeżdżą w takcie, w godzinach szczytu nawet co 2 minuty. Na newralgicznych skrzyżowaniach mają pierwszeństwo, na jednym nawet zbudowano dla tramwajów osobną estakadę. Wszystkie tramwaje są niskopodłogowe, na każdym przystanku jest elektroniczny wyświetlacz odjazdów, często też są biletomaty, ponadto są one w każdym wagonie. Normą ich wyposażenia jest też klimatyzacja i elektroniczne wyświetlacze trasy.
@elblążanin48 - Nie będzie częstszych kursów, bo to generuje dodatkowe koszty. Już parę razy słyszałam tę śpiewkę w swoim życiu.
Lepiej mniej a dobrej jakości- dłużej posłużą.
No to zobacz jakie tramwaje dają sobie radę na wąskim torze (1000 mm) w Toruniu, Bydgoszczy lub Łodzi.
POrażka to jest ten wasz wybór i wybranek.
Dokładnie tak, poziom jakości komunikacji publicznej w Olsztynie jest chyba najwyższy w Polsce! Tak przystanki wyglądają luksusowo porównując je nawet do Gdańska czy Warszawy, nie mówiąc nawet o olsztyńskich elektronicznych dużych interaktywnych tablicach informacyjnych, których jest tam cała masa, około 200 w całym mieście. A ile jest takich w Elblągu ? Całe 4 szt. :) dworzec, CH Ogrody i 2 małe szt. na pl. Słowiańskim. Po prostu żenada po Elbląsku...