89
25.04.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
PIS-aki ale widać, ze cierpicie elbląską porażkę, oj cierpicie jak diabli. To dobrze:)
(2024.04.25)
Ponieważ takich nie ma jeszcze na złomowiskach Świata...
(2024.04.25)

info

3  
  1
Polakowi nie dogodzi, kupią więcej tańszych to więcej będzie jeździło po mieście, kupią droższe będzie ich mniej, to będą utyskiwać dlaczego jest tak mało tramwajów jeździ po mieście i tak i tak będzie źle, typowa mentalność Polaków. Pytam się czy każdego elblążanina stać na picie drogich alkoholi?
elblążanin48 (2024.04.25)
@mtsz - Ile kilku wagonowe jeździ w Olsztynie?????
elblążanin48 (2024.04.25)
@elblążanin48 - Wszystkie tramwaje w Olsztynie są co najmniej 3-członowe :)
mtsz (2024.04.25)
@elblążanin48 - Na wszystkich pięciu liniach jeżdżą wagony 3 lub 5-czlonowe. Solarisy lub tureckie panoramy. Jeżdżą w takcie, w godzinach szczytu nawet co 2 minuty. Na newralgicznych skrzyżowaniach mają pierwszeństwo, na jednym nawet zbudowano dla tramwajów osobną estakadę. Wszystkie tramwaje są niskopodłogowe, na każdym przystanku jest elektroniczny wyświetlacz odjazdów, często też są biletomaty, ponadto są one w każdym wagonie. Normą ich wyposażenia jest też klimatyzacja i elektroniczne wyświetlacze trasy.
(2024.04.25)
@elblążanin48 - Nie będzie częstszych kursów, bo to generuje dodatkowe koszty. Już parę razy słyszałam tę śpiewkę w swoim życiu. Lepiej mniej a dobrej jakości- dłużej posłużą.
:( (2024.04.25)
No to zobacz jakie tramwaje dają sobie radę na wąskim torze (1000 mm) w Toruniu, Bydgoszczy lub Łodzi.
(2024.04.25)
POrażka to jest ten wasz wybór i wybranek.
(2024.04.25)

info

16  
  2
Dokładnie tak, poziom jakości komunikacji publicznej w Olsztynie jest chyba najwyższy w Polsce! Tak przystanki wyglądają luksusowo porównując je nawet do Gdańska czy Warszawy, nie mówiąc nawet o olsztyńskich elektronicznych dużych interaktywnych tablicach informacyjnych, których jest tam cała masa, około 200 w całym mieście. A ile jest takich w Elblągu ? Całe 4 szt. :) dworzec, CH Ogrody i 2 małe szt. na pl. Słowiańskim. Po prostu żenada po Elbląsku...
(2024.04.25)