A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
olsztyn ma to wszystko kosztem Elbląga. Elbląg nie miał możliwości uzyskać takich środków jakie popłynęły do olsztyna... taka prawda
Nie wiem czego można nie zrozumieć w mojej wypowiedzi.
Portel przed wyborami o tym nie wiedział? Dziadostwo! Napiszcie jeszcze o porcie, którego PO nie zorganizuje!
5 kolejnych lat nie będziecie widzieć tu ambitnych inwestycji dla nas...
@Bab - A ile jeszcze będziemy czytać cuchnące jadem komentarze sfrustrowanych sromotną przegraną w Polsce i Elblągu PISowców, CO?
Platformersom wszystko co słabe to dla nich najlepsze, jak zwykle brak ambicji i chęci rozwoju
Zobaczysz zobaczysz wspomnisz moje słowa, realnie mówię....
Nie pisze jako pisowiec, nigdy nie byłem chłopcze
@taka prawda - Teraz jest szansa żeby zmniejszyć te różnice w jakości, a co się proponuje za 200mln zł ? Nic poza modernizacją 4-5 odcinków wymagających pilnych remontów. Dosłownie nic w poprawie infrastruktury czy wyposażenia przystanków. Nawet wiaty w Elblągu nie chronią przed wiatrem czy deszczem, bo ZKM twierdzi że w tym roku nie ma już środków na wymianę starych dwusłupowych wiat z czasów komuny. Czy na każdym przystanku tramwajowym zostaną zamontowane takie kilkudziesięciometrowe wiaty jak w Olsztynie, czy chociaż takie tablice elektroniczne jak w Olsztynie? Odp. brzmi NIE.
A jakie tramwaje mają być kupione ?
1 wagonowe gówna, z minimalnie niską podłoga w części przy drzwiach.
Nowe tramwaje to tylko te z PESY tzw ogórki. Wygodne, długie i ciche.