89
25.04.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Skad tyle narzekan - to wszystko wyborcy pisu? Bo zwoleninicy "żeby było tak jak było" i nic sie nie zmieniło, powinni siedziec cicho jak mysz pod miotłą.
Bareja (2024.04.25)

info

10  
  3
Jednym słowem dalszy ciąg mini tandety.... dobry wybór... POgratulować towarzysze... a może współczuć wyboru ?
F K . (2024.04.25)

info

14  
  2
Kupcie jeden rodzaj sprawdzonych tramwajów i długich, to tzw ogórki. A nie kupujecie badziewie krotkie nie niskopodlogowe. Tyle w temacie nieudacznicy.
(2024.04.25)

info

15  
  2
Rządzić to trzeba umieć a wam do tego daleko. Dobrze że na was nie głosuję już nigdy. Pokazaliscie od lat jak rzadzicie PO, PSL, SLD w Elblągu.
(2024.04.25)

info

14  
  4
No to podwyższyć wysepki przystanków
lipa (2024.04.25)

info

9  
  2
W Elblągu z uwagi na wąski tor powinny być tylko pojazdy typu/podobne jak Pesa 121N, aby wielkością rekompensować wąskie tory.
(2024.04.25)
Cała kwintesencja miasta Elbląg. Albo coś jest budowane za niskie, za wysokie, nie pełno wymiarowe itd itp.
(2024.04.25)

info

16  
  2
Przed wyborami miały być nisko podłogowe a PO wyborach już nie?
NM. (2024.04.25)
@NM. - PIS by zamówił takie z portretem tow. kaczana, by mu się kłaniać w pas wsiadając.
(2024.04.25)
Po co mam przepłacać za taryfę, jeśli w cenie biletu ZKM mam prawie pełen bak w samochodzie? Jeżdżę bez meneli, bez ścisku, mogę pojechać sobie na zakupy, załatwić sprawy urzędowe albo do lekarza, szybko i wygodnie. Komunikacja w Elblągu nie spełnia swojego zadania, jak mi ucieknie autobus czy tramwaj, to szybciej osiągnę cel idąc pieszo, zanim doczekam się na drugi. Nie bez powodu z komunikacji w Elblągu korzystają w przeważającej części sami uczniowie i seniorzy.
mtsz (2024.04.25)