A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Skad tyle narzekan - to wszystko wyborcy pisu? Bo zwoleninicy "żeby było tak jak było" i nic sie nie zmieniło, powinni siedziec cicho jak mysz pod miotłą.
Jednym słowem dalszy ciąg mini tandety.... dobry wybór... POgratulować towarzysze... a może współczuć wyboru ?
Kupcie jeden rodzaj sprawdzonych tramwajów i długich, to tzw ogórki. A nie kupujecie badziewie krotkie nie niskopodlogowe. Tyle w temacie nieudacznicy.
Rządzić to trzeba umieć a wam do tego daleko. Dobrze że na was nie głosuję już nigdy. Pokazaliscie od lat jak rzadzicie PO, PSL, SLD w Elblągu.
No to podwyższyć wysepki przystanków
W Elblągu z uwagi na wąski tor powinny być tylko pojazdy typu/podobne jak Pesa 121N, aby wielkością rekompensować wąskie tory.
Cała kwintesencja miasta Elbląg. Albo coś jest budowane za niskie, za wysokie, nie pełno wymiarowe itd itp.
Przed wyborami miały być nisko podłogowe a PO wyborach już nie?
@NM. - PIS by zamówił takie z portretem tow. kaczana, by mu się kłaniać w pas wsiadając.
Po co mam przepłacać za taryfę, jeśli w cenie biletu ZKM mam prawie pełen bak w samochodzie? Jeżdżę bez meneli, bez ścisku, mogę pojechać sobie na zakupy, załatwić sprawy urzędowe albo do lekarza, szybko i wygodnie. Komunikacja w Elblągu nie spełnia swojego zadania, jak mi ucieknie autobus czy tramwaj, to szybciej osiągnę cel idąc pieszo, zanim doczekam się na drugi. Nie bez powodu z komunikacji w Elblągu korzystają w przeważającej części sami uczniowie i seniorzy.