UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@elblążanin48 - Nie będzie częstszych kursów, bo to generuje dodatkowe koszty. Już parę razy słyszałam tę śpiewkę w swoim życiu. Lepiej mniej a dobrej jakości- dłużej posłużą.
:(
@elblążanin48 - Nie będzie częstszych kursów, bo to generuje dodatkowe koszty. Już parę razy słyszałam tę śpiewkę w swoim życiu. Lepiej mniej a dobrej jakości- dłużej posłużą.
:(