UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@elblążanin48 - Nie będzie częstszych kursów, bo to generuje dodatkowe koszty. Już parę razy słyszałam tę śpiewkę w swoim życiu. Lepiej mniej a dobrej jakości- dłużej posłużą.

:(

Anuluj