UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nie wierze ze komus te auta preszkadzaja przy wyjezdzie.. ale w tym miescie jest za duzo chyba tych co z aparatem chodzi i wszystko im przeszkadza a sami parkuja gdzie popadnie
olexelblag@o2.pl
nie wierze ze komus te auta preszkadzaja przy wyjezdzie.. ale w tym miescie jest za duzo chyba tych co z aparatem chodzi i wszystko im przeszkadza a sami parkuja gdzie popadnie
olexelblag@o2.pl