UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nie wierze ze komus te auta preszkadzaja przy wyjezdzie.. ale w tym miescie jest za duzo chyba tych co z aparatem chodzi i wszystko im przeszkadza a sami parkuja gdzie popadnie

olexelblag@o2.pl

Anuluj