UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Królewieca przy jednostkach wojskowych to dziwne miejsce.. Rowerem to ani kostką, bo można doznać wstrzasu mózgu, ani pasem rowerowym bo zatkany przez żołnierskie ateczka, ani chodnikiem, bo zatkany i rozbity przez głąboko parkujące samochody.. Też żołnierskie.. Może władze tego wojskowego przybytku wydzieliłyby jakiś pas własnego terenu dla swoich pracowników.. ?


Anuluj