UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dajcie ludziom żyć społeczniaki! Nikt tam dla zabawy nie parkuje ani wam na złość. Zajmijcie się swoim życiem bo wam ucieka przez palce na pilnowaniu innych.
Dede
Dajcie ludziom żyć społeczniaki! Nikt tam dla zabawy nie parkuje ani wam na złość. Zajmijcie się swoim życiem bo wam ucieka przez palce na pilnowaniu innych.
Dede