A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
No to przesadź te konopie, jak cie tak uwiera temat:P
@spostrzegawczy12 - Tylko to spostrzegłeś? Że loga firm na budynkach też są wymazane to już nie zauważyłeś?
@spostrzegawczy12 - Teraz "przejedź" się na częstochowską i powiedz, który krzyż ci wymazali z tego wielkiego kościoła?
Wystarczy pobawić się mapą trochę dłużej i łatwo można zauważyć, że nic nie zostało celowo wymazane (z wyjątkiem aut na ulicach i ludzi na chodnikach), zwyczajnie są to zbyt małe elementy dla takiego skanowania z powietrza. Idealnie widać to po wszelkich masztach i kominach, ale zawsze znajdzie się ktoś uciśniony, prześladowany i dorobi swoją jakże polską martyrologię.
@DasModel - Idiotyczne tłumaczenie. Inne drobne elementy jakoś "udało" się zeskanować.
@DasModel - Taaaaak, krzyż na Mikołaju to drobny element.
Sprawdź dokładnie całe miasto ze szczegółami. Potem bądź uciemiężonym obrońcą krzyża na katedrze.
Oczywiście, że krzyż JEST drobny, tak drobny że go nie widać w takim skanie. Ja. p, skąd tacy ludzie się biorą. Człowieku przerażasz mnie. Brak mi słów. Mo ze zamiast Elbląga... wystarczył by Ci krzyż?. Bardzo fajnie zrobione. Dawać do Google Maps :)
Ty nie dyskutuj z modelem, to taki sam stan umysłu jak gm.
Zaskakująco dużo zielenie w naszym mieście