32
23.01.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
No to przesadź te konopie, jak cie tak uwiera temat:P
Oboziu... (2024.01.23)
@spostrzegawczy12 - Tylko to spostrzegłeś? Że loga firm na budynkach też są wymazane to już nie zauważyłeś?
DasModel (2024.01.23)
@spostrzegawczy12 - Teraz "przejedź" się na częstochowską i powiedz, który krzyż ci wymazali z tego wielkiego kościoła?
DasModel (2024.01.23)
Wystarczy pobawić się mapą trochę dłużej i łatwo można zauważyć, że nic nie zostało celowo wymazane (z wyjątkiem aut na ulicach i ludzi na chodnikach), zwyczajnie są to zbyt małe elementy dla takiego skanowania z powietrza. Idealnie widać to po wszelkich masztach i kominach, ale zawsze znajdzie się ktoś uciśniony, prześladowany i dorobi swoją jakże polską martyrologię.
DasModel (2024.01.23)
@DasModel - Idiotyczne tłumaczenie. Inne drobne elementy jakoś "udało" się zeskanować.
(2024.01.23)
@DasModel - Taaaaak, krzyż na Mikołaju to drobny element.
(2024.01.23)
Sprawdź dokładnie całe miasto ze szczegółami. Potem bądź uciemiężonym obrońcą krzyża na katedrze.
DasModel (2024.01.23)
Oczywiście, że krzyż JEST drobny, tak drobny że go nie widać w takim skanie. Ja. p, skąd tacy ludzie się biorą. Człowieku przerażasz mnie. Brak mi słów. Mo ze zamiast Elbląga... wystarczył by Ci krzyż?. Bardzo fajnie zrobione. Dawać do Google Maps :)
(2024.01.23)
Ty nie dyskutuj z modelem, to taki sam stan umysłu jak gm.
(2024.01.23)
Zaskakująco dużo zielenie w naszym mieście
zestresowany Jaromir (2024.01.24)

info

2  
  0