32
23.01.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wyskakuje error czyli wszystko w normie hehe
(2024.01.23)

info

4  
  4
Gdzie znaleźć Elbląg 3D?
(2024.01.23)
Znajdziesz. Masz link do strony 3D w tekście powyżej.
(2024.01.23)
Nie, w Google nie ma fotogrametrii dla Elbląga. Co jest dziwne, bo dla wielu dużo mniejszych miast jest.
gogle_srogle (2024.01.23)
Europejsko, jeszcze jakby Elbląg miał łącza satelitarne, bo światłowod się nie rozdwoi wszedzie
obiezyglob (2024.01.23)

info

0  
  2
Zawsze wiedzieliśmy że Elbląg jest w D.... Teraz to się zwielokrotniło?
(2024.01.23)

info

2  
  3
Super
(2024.01.23)

info

4  
  0
"To efekt współpracy elbląskiego samorządu z firmą OPEGIEKA. " - ciekawi mnie która z tych dwóch instytucji zdecydowała o wymazaniu krzyży na świątyniach? Macki..... sięgają wszędzie. Tylko to już jest karykaturalne zachowanie.
spostrzegawczy12 (2024.01.23)
@spostrzegawczy12 - W Gdańsku na Starym Mieście przed kościołami są umieszczone ich miniatury, im też brakuje krzyży. Fundatorów nie trzeba długo szukać, poniżej figur się podpisali. W Elblągu też nie próżnują.
(2024.01.23)
Ha, ciekawe czy jakby stał budynek z półksiężycem na wieży albo sześcioramienną gwiazdą to też by usunęli.
(2024.01.23)