A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wyskakuje error czyli wszystko w normie hehe
Gdzie znaleźć Elbląg 3D?
Znajdziesz. Masz link do strony 3D w tekście powyżej.
Nie, w Google nie ma fotogrametrii dla Elbląga. Co jest dziwne, bo dla wielu dużo mniejszych miast jest.
Europejsko, jeszcze jakby Elbląg miał łącza satelitarne, bo światłowod się nie rozdwoi wszedzie
Zawsze wiedzieliśmy że Elbląg jest w D.... Teraz to się zwielokrotniło?
Super
"To efekt współpracy elbląskiego samorządu z firmą OPEGIEKA. " - ciekawi mnie która z tych dwóch instytucji zdecydowała o wymazaniu krzyży na świątyniach? Macki..... sięgają wszędzie. Tylko to już jest karykaturalne zachowanie.
@spostrzegawczy12 - W Gdańsku na Starym Mieście przed kościołami są umieszczone ich miniatury, im też brakuje krzyży. Fundatorów nie trzeba długo szukać, poniżej figur się podpisali. W Elblągu też nie próżnują.
Ha, ciekawe czy jakby stał budynek z półksiężycem na wieży albo sześcioramienną gwiazdą to też by usunęli.