Wybrany wątek opinii

"To efekt współpracy elbląskiego samorządu z firmą OPEGIEKA. " - ciekawi mnie która z tych dwóch instytucji zdecydowała o wymazaniu krzyży na świątyniach? Macki..... sięgają wszędzie. Tylko to już jest karykaturalne zachowanie.
spostrzegawczy12 (2024.01.23)
@spostrzegawczy12 - W Gdańsku na Starym Mieście przed kościołami są umieszczone ich miniatury, im też brakuje krzyży. Fundatorów nie trzeba długo szukać, poniżej figur się podpisali. W Elblągu też nie próżnują.
(2024.01.23)
Ha, ciekawe czy jakby stał budynek z półksiężycem na wieży albo sześcioramienną gwiazdą to też by usunęli.
(2024.01.23)
@spostrzegawczy12 - Tylko to spostrzegłeś? Że loga firm na budynkach też są wymazane to już nie zauważyłeś?
DasModel (2024.01.23)
@spostrzegawczy12 - Teraz "przejedź" się na częstochowską i powiedz, który krzyż ci wymazali z tego wielkiego kościoła?
DasModel (2024.01.23)
Powrót do komentarzy