Wybrany wątek opinii
"To efekt współpracy elbląskiego samorządu z firmą OPEGIEKA. " - ciekawi mnie która z tych dwóch instytucji zdecydowała o wymazaniu krzyży na świątyniach? Macki..... sięgają wszędzie. Tylko to już jest karykaturalne zachowanie.
Do moderacji
Odpowiedz
8
3
@spostrzegawczy12 - W Gdańsku na Starym Mieście przed kościołami są umieszczone ich miniatury, im też brakuje krzyży. Fundatorów nie trzeba długo szukać, poniżej figur się podpisali. W Elblągu też nie próżnują.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Ha, ciekawe czy jakby stał budynek z półksiężycem na wieży albo sześcioramienną gwiazdą to też by usunęli.
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
@spostrzegawczy12 - Tylko to spostrzegłeś? Że loga firm na budynkach też są wymazane to już nie zauważyłeś?
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@spostrzegawczy12 - Teraz "przejedź" się na częstochowską i powiedz, który krzyż ci wymazali z tego wielkiego kościoła?
Do moderacji
Odpowiedz
1
0