UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Oczywiście, że krzyż JEST drobny, tak drobny że go nie widać w takim skanie. Ja. p, skąd tacy ludzie się biorą. Człowieku przerażasz mnie. Brak mi słów. Mo ze zamiast Elbląga... wystarczył by Ci krzyż?. Bardzo fajnie zrobione. Dawać do Google Maps :)